Saç Dökülmesi

Saç Mezoterapisi Ne İşe Yarar?

Saç dökülmesi belirgin bir ölçüde azaltmaktadır. Ayrıca saç kökleri de kalınlaşmaktadır. Saçların kullanım ömürleri uzar ve daha canlı bir görünüm kazanırlar. Parlak, gür ve hacimli görünen saçlar büyük beğeni toplar. Uyuyan saç folikülleri bu yöntem sayesinde uyarılarak, saçlı derinin üstüne çıkıp, gözle görülebilir bir hal alır. Saç ekimine uygun olmayan hastalar, bu yöntemi tercih edebilir.

PRP Saç Uygulaması Nedir?

Doku yenilenmesi yöntemi kullanılarak gerçekleştirilen prp saç uygulaması, saç dökülmesi azaltılması ve saçın canlandırılmasına yönelik uygulanmakta olup; saç mezoterapisi ve prp saç tedavisi için en çok kullanılan yöntemlerdir.

PRP tedavisinde saç problemi olan hastadan 10cc ölçeğinde kan alınarak, bu kan laboratuvar ortamında ayrıştırılmakta ve sonuçta kırmızı kan elde edilmektedir. Bu da özel bir işlemden geçerek, PRP tedavisi için lazım olan plazma hazırlanmaktadır. Plazma napaj yöntemi kullanılarak, saçın sorunlu bölgesine enjekte edilmesiyle tedavi sonlandırılmaktadır. Saç problemleri olanlar bu iki yöntemden faydalanabilir.​

Saç Dökülmesi Tedavisi Fiyatları 2022

Saç dökülmesi tedavisi fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.